Czy bać się francuskich samochodów?

re

Francuskie samochody to temat rzeka wśród polskich fanów motoryzacji. Oczywiście mamy tu na myśli takie popularne marki jak Renault, Peugeot, Citroen, bo mało kto wie, ale Bugatti to również francuska marka, zresztą pełną listę znajdziecie tutaj.

Według mnie obecnie francuskie auta nie odbiegają znacznie od innych popularnych marek, z innych krajów ja Opel, Fiat, Skoda, czy VW, a nawet BMW czy Audi. Oczywiście w przypadku tych dwóch ostatnich mamy przepaść jeśli chodzi o komfort, natomiast czy jakość serca samochodu jest inna? Według ostatnim testów małe wyżyłowane silniki turbo będą padać wszędzie tak samo. Elementy elektroniczne psuć się będą dalej wszędzie jednakowo – taka polityka. Obecnie zresztą było tyle fuzji i zamieszania na rynku motoryzacyjnym, że ciężko stwierdzić która marka należy do którego kraju.

Nie rozwodząc się zbyt długo – francuskie auta były i są kiepskie i to nikogo nie wzrusza, natomiast pomyślcie co zaszło skoro według mnie i nie tylko inne marki są porównywalne do francuskich….

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s